Mimoriadny podcast: Smer bude zničený, Pellegrini ho roztrhol
21:17

Mimoriadny podcast: Smer bude zničený, Pellegrini ho roztrhol

10.06.2020

Hovorilo sa o tom dlho, napokon z toho v minulosti nikdy nič nebolo. Teraz sa však Peter Pellegrini odhodlal a v stredu oznámil, že vlastne odchádza zo Smeru a stranu tak necháva Robertovi Ficovi.

Pellegrini pritom za všetko, čo dosiahol, práve strane Smer vďačí. Sám priznal, že k 20 rokom v Smere sa vždy bude hlásiť.

Založí Pellegrini novú stranu? Čo na to oligarchovia? A čo bude robiť Robert Fico?

Počúvate mimoriadne vydanie podcastu Dobré ráno. Tomáš Prokopčák sa rozpráva so šéfredaktorkou denníka SME Beatou Balogovou.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.