25 rokov od únosu Kováča ml. a tresty nepadajú (28. 8. 2020)
22:27

25 rokov od únosu Kováča ml. a tresty nepadajú (28. 8. 2020)

28.08.2020

V pondelok 31. augusta uplynie 25 rokov od únosu Michala Kováča ml.

Prezidentovho syna zastavilo na ceste zo Svätého Jura pri Bratislave osem mužov, ktorí ho vyvliekli z auta, na hlavu mu nasadili vrece, strčili do kufra a nasilu opitého a omráčeného elektrošokmi zavliekli do rakúskeho Hainburgu.

Je to už 25 rokov, čo tento incident traumatizuje spoločnosť a to nielen svojou povahou, ale aj tým, že do dnešného dňa nebol za tento skutok nikto potrestaný.

 

Ako je to možné?

Nikola Bajánová sa pýtala šéfa domáceho oddelenia denníka SME Matúša Burčíka.

Zdroj zvukov: STV, ČT, Markíza

 

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.