Narodeninové Dobré ráno: Prokopčák, Hanzelová, Bajánová a Maťková povedali aj to, čo nechceli
47:23

Narodeninové Dobré ráno: Prokopčák, Hanzelová, Bajánová a Maťková povedali aj to, čo nechceli

05.11.2020

Podcast Dobré ráno oslavuje 3. výročie. Máme taký zvyk, že každý rok, na narodeniny Dobrého rána, odpovedáme na otázky poslucháčov a fanúšikov. Je to náš darček vám, naším super poslucháčom.

Nikola Bajánová, Jana Maťková, Tomáš Prokopčák a Zuzana Kovačič Hanzelová odpovedajú na otázky, ktoré ste nám poslali do Podcastového klubu denníka SME na Facebooku alebo prostredníctvom Instagramu. Vašich obľúbených moderátorov sa pýtajú Dávid Tvrdoň a Jozef Matej, ktorí sa spolupodieľajú na tvorbe Dobrého rána.​​

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.