Biden ponúka zjednotenie a pokoj, Trump sa bez boja vzdať nechce (9. 11. 2020)
21:59

Biden ponúka zjednotenie a pokoj, Trump sa bez boja vzdať nechce (9. 11. 2020)

09.11.2020

Zo samoszvaného víťaza je nakoniec porazený. Spojené štáty Americké nedali Donaldovi Trumpovi šancu obhájiť post prezidenta a zvolili si nového.

Demokratický kandidát Joe Biden o sebe vyhlásil, že bude prezidentom, ktorý sa bude usilovať USA zjednotiť a nie rozdeľovať. Trump však svoju prehru nechce priznať a vyhráža sa súdmi.

O naozaj neobyčajným a napínavých amerických voľbách sa Jana Maťková rozprávala s Matúšom Krčmárikom, šéfom zahraničnej redakcie denníka SME.

Zdroj zvukov: CNN

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.