Šéf NAKA mal prezrádzať tajné informácie (3. 5. 2021)
21:42

Šéf NAKA mal prezrádzať tajné informácie (3. 5. 2021)

03.05.2021

Pod jeho vedením prebehli prakticky všetky veľké záťahy proti sudcom, politikom aj policajtom. Lenže teraz má šéf NAKA Branislav Zurian problém. Svedčí proti nemu bývalý člen SIS Boris Beňa a tvrdí, že Zurian z polície vynášal utajované informácie... a prokuratúra tieto tvrdenia považuje za dôveryhodné.

Čo sa teda deje, ako sa Zurian, človek ešte Milana Lučanského na polícii udržal, ale aj či spáchal trestný čin?

Tomáš Prokopčák sa rozpráva s Petrom Kováčom.

Zdroj zvukov: TV Markíza

Odporúčanie:

Dostávajú peniaze od štátu, aby sa mohli lepšie pripravovať na svoje športové výkony. No namiesto toho chodia na dovolenky či si kupujú rôzne prípravky, ktoré následne predávajú ďalej. Aj tak vyzerá systém, ktorý mal pomáhať športu, no ktorý zároveň niektorí vrcholoví športovci zneužívajú.

Náš kolega Viktor Kiššimon sa v novej investigatívnej sérii textov pozrel práve na zneužívanie peňazí určených na podporu športu. A táto séria o podozrivom míňaní peňazí elitnými športovcami je mojim dnešným odporúčaním.

– 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk 

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.