Piatok, 29. 5. 2020: Kultúrny boj nedopadne ako v Poľsku, Slováci nie sú nacionalisti
24:10

Piatok, 29. 5. 2020: Kultúrny boj nedopadne ako v Poľsku, Slováci nie sú nacionalisti

28.05.2020

Konzervatívci majú jedinečnú šancu zmeniť kurz Slovenska.

Viacerí sa obávajú poľskej a maďarskej cesty, koalícia už hovorí o zákaze interrupcií, nedeľného predaja, o ombudsmanke, ktorá nechráni práva nenarodených detí, a v parlamente je naozaj nevídaná konzervatívna väčšina poslancov.

Kam sa uberá Slovensko? A ako viesť dialóg medzi liberálmi a konzervatívcami, keď ich tábory stoja na opačných koncoch?

Viac s teológom a publicistom Michalom Havranom.

Vyplňte, prosím, prieskum pre poslucháčov podcastov na http://sme.sk/prieskum.

Ďakujeme.

  • Podcast Dobré ráno vzniká vďaka práci našich kolegov, reportérov a editorov v denníku SME. Ak chcete podporiť hľadanie faktov a pravdy, najľahšie to urobíte kúpou predplatného SME na sme.sk/podcast.
  • Teraz nás môžete podporiť aj kúpou podcastového hrnčeka s digitálnym predplatným. Pre tých, ktorí už majú predplatné, ale chcú iba hrnček, máme aj hrnček bez predplatného. Na adrese sme.sk/hrnceky nájdete celú ponuku.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.