Rozpadne sa jedna z najlepších fakúlt na Slovensku? (16. 7. 2020)
20:25

Rozpadne sa jedna z najlepších fakúlt na Slovensku? (16. 7. 2020)

16.07.2020

Spomínajú sa rozpad jednej z najkvalitnejších univerzitných fakúlt na Slovensku, spomínajú sa machinácie, účelové prijímanie nových zamestnancov, ale aj mediálny hon na čarodejnice, daňové podvody a ohrozovanie akademickej slobody.

Čo sa teda na Fakulte informatiky a informačných technológií STU deje, či sa kauza s neúspešným pokusom odvolať jej dekana skončila a čo bude nasledovať?

Tomáš Prokopčák sa rozpráva s Danielou Hajčákovou.

Zdroje zvukov: TASR, TV Markíza

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.