Prezidentka sa nechala vtiahnuť do hry SIS (26. 5. 2021)
21:36

Prezidentka sa nechala vtiahnuť do hry SIS (26. 5. 2021)

26.05.2021

Krehká koalícia sa dohodla na spornej kolúznej väzbe, no hľadá dohody na rozpočte. V opozícii sa zatiaľ začali spravodajské hry, vyťahujú SMSky vyšetrovateľov, a Robert Fico hovorí o rozklade právneho štátu.

Zuzana Kovačič Hanzelová sa na túto tému pýta komentátora Denníka SME Petra Tkačenka.

Zdroj zvukov: TASR, NR SR archív

Odporúčanie:

Kara Swisher v podcaste Sway otvorila aj náročnú tému o transgender ľuďoch a najmä o transgender deťoch. Vypočujte si ako vlna republikánskych zákonov zameraných proti transrodovým ľuďom ničí životy detí, ktoré už bez tak dostali naložené do života viac než ostatní

– 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk 

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.