Matovičova vláda oslavuje rok. Možným rozpadom (19. 3. 2021)
20:34

Matovičova vláda oslavuje rok. Možným rozpadom (19. 3. 2021)

19.03.2021

Vláda Igora Matoviča vládne už rok. Že to nebude mať ľahké, sme vedeli od samého začiatku.

Že ale svoje prvé narodeniny oslávi hlbokou krízou, predvídal asi len málokto. Sľubovali zmenu, stopku rozkrádaniu, opatrne aj reformy a na návrat k normálnosti dostali aj mandát.

Ako s touto dôverou ľudí ministri a ministerky nakladajú, čo sa im doposiaľ podarilo, čo naopak nezvládajú a akú úlohu v tom všetkom hrá pandémia, to sa Nikola Bajánová pýta zástupcu šéfredaktorky denníka SME Jakuba Fila.

Zdroj zvukov: TASR

Odporúčanie 

Seriál Black Earth Rising síce má niekoľko neprehliadnuteľných chýb, napríklad postavy sa nerozprávajú, ale jedna druhej prednášajú, inokedy zase majú veľmi groteskné reakcie a celkovo sa dá povedať, že je trochu pritiahnutý za vlasy, stále však patrí k veľmi zaujímavým dielam. Spája genocídu v Rwande, otázky modernosti niektorých afrických štátov, aj osobné tragédie.

https://www.netflix.com/title/80145141 

– 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk 

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.