Dovolenkárov bude vláda sledovať cez mobil (14. 7. 2020)
22:16

Dovolenkárov bude vláda sledovať cez mobil (14. 7. 2020)

14.07.2020

Polovica z nových prípadov koronavírusu, ktoré sme na Slovensku zaznamenali v posledných týždňoch, sme si priniesli zo zahraničia.

Vláda preto na rýchlo prijíma opatrenia, ktorými chce dovolenkárov viac sledovať a prinútiť ich aj pod hrozbou vysokej pokuty k väčšej zodpovednosti.

O detailoch sa Jana Maťková rozprávala s Michalom Katuškom z domácej redakcie denníka SME.

Zdroje zvukov: TA3

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.