Dobré ráno, americký prezident: Ak vyhrá Trump, prieskumné agentúry to môžu zabaliť (5. časť minisérie)
58:25

Dobré ráno, americký prezident: Ak vyhrá Trump, prieskumné agentúry to môžu zabaliť (5. časť minisérie)

03.11.2020

Po štyroch epizódach podcastovej minisérie Dobré ráno, americký prezident, ktoré sa venovali systému, kandidátom a kontextu prezidentských volieb, prinášame poslednú časť, ktorou vám chceme spríjemniť dnešnú - volebnú noc.

O kampani, kandidátoch, možných scenároch, trochu aj o minulosti a budúcnosti USA, sa porozprávam so šéfom zahraničnej redakcie denníka SME - Matúšom Krčmárikom a bývalým novinárom, dodnes veľkým fanúšikom volebného diana Braňom Ondrášikom.

Moderuje Nikola Bajánová.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.