Testovanie vyšlo vďaka ochote ľudí. Ako s ňou naloží vláda? (2. 11. 2020)
18:31

Testovanie vyšlo vďaka ochote ľudí. Ako s ňou naloží vláda? (2. 11. 2020)

02.11.2020

Slovensko má za sebou prvé kolo plošného testovania.

Prišlo viac ako dva a pol milióna ľudí a v sobotu sa podarilo zachytiť takmer 26-tisíc pozitívnych prípadov. Ani vysoký počet tých, ktorí prišli v prvý deň, však nepresvedčil všetkých o tom, že by operáciu Spoločná zodpovednosť mohla vláda nazývať úspechom.

Navyše, celá pandémia sa politizuje.

Nikola Bajánová sa o téme rozpráva so šéfredaktorkou denníka SME Beatou Balogovou.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.