Špeciálny podcast: Každý tretí človek nevie pokryť nečakané udalosti. Ako to zmeniť?
27:57

Špeciálny podcast: Každý tretí človek nevie pokryť nečakané udalosti. Ako to zmeniť?

25.09.2020

Čo vieme o peniazoch? Niekto ich má viac, iný menej, ťažko sa zarábajú a rýchlo míňajú? Počúvame, že ich treba šetriť a zhodnocovať, čo je ale ten najlepší možný plán pre mňa?

Možno aj vy si kladiete podobné otázky a tiež vnímate, že finančné inštitúcie pravidelne nabádajú k tomu, aby sme si nielen osvojili základy finančnej gramotnosti, ale ich aj využili k vlastnému dobru a pre svoje zabezpečenie v budúcnosti.

Svet peňazí nie je alebo by minimálne nemal byť len o výplate a povinných zrážkach z nej. Takže, ako sa zodpovedne postaviť k svojim peniazom, ako si s nimi naplánovať budúcnosť, ktorá – ako ukazujú aj posledné mesiace – vie byť poriadne nepredvídateľná?

Aj o tom sa Nikola Bajánová v špeciálnom vydaní podcastu Dobré ráno, ktorého vznik podporila Slovenská sporiteľna, rozpráva so senior špecialistkou na riadenie financií klientov Slovenskej sporiteľne Miroslavou Youseff.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.