Tento týždeň jediná premiéra, Milan Sládek (10.10.2020 21:05)
23:49
Podcast: Do kina

Tento týždeň jediná premiéra, Milan Sládek (10.10.2020 21:05)

10.10.2020
Tento týždeň jediná premiéra, Milan Sládek. Buďme však radi aj za ňu, Juraj Malíček s Petrom Konečným predstavujú režiséra Martina Šulíka aj filmy, v ktorých hrajú jednu z hlavných úloh dizajn a architektúra. Áno, bude aj Woody Allen. Poďte Do kina s Rádiom Slovensko!

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.