Peter Konečný a Juraj Malíček sú v svete filmu ako doma, aký však majú vzťah k videohrám a čo hovoria na ich filmové adaptácie?
24:53
Podcast: Do kina

Peter Konečný a Juraj Malíček sú v svete filmu ako doma, aký však majú vzťah k videohrám a čo hovoria na ich filmové adaptácie?

22.02.2020
Peter Konečný a Juraj Malíček sú v svete filmu ako doma, aký však majú vzťah k videohrám a čo hovoria na ich filmové adaptácie? Aj o tom sa rozhovoria v aktuálnom do kina príležitosti premiéry filmu Ježko Sonic. A aby to nebolo len o priamočiarej zábave, ich prísnemu recenzentskému pohľadu neujdú ani dva nové artové filmy v našich kinách, Chvenie a Zavolaj mame! Reláciu Do kina pripravuje RTVS – Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.