Je to tu, v kinách sa objavili prvé premiéry! (6.6.2020 21:05)
24:38
Podcast: Do kina

Je to tu, v kinách sa objavili prvé premiéry! (6.6.2020 21:05)

06.06.2020
Je to tu, v kinách sa objavili prvé premiéry! Juraj Malíček s Petrom Konečným vás pozvú na oceňovanú drámu Dlhaňa a Radioactive – film o prvej žene, ktorá získala Nobelovu cenu. Pohovoria o tých najlepších filmoch vo filme a veľmi zaujímavou témou je filmové spracovanie vylodenia v Normandii. Bude zachránený vojak Ryan aj Dlhý deň, z ktorého čerpal nejednu inšpiráciu. Poďte s nami Do kina :-)

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.