Jumanji: Ďalší level aj horor Také krásne šaty, aj animák pre deti (14.12.2019 21:05)
23:33
Podcast: Do kina

Jumanji: Ďalší level aj horor Také krásne šaty, aj animák pre deti (14.12.2019 21:05)

14.12.2019
Jumanji: Ďalší level aj horor Také krásne šaty, aj animák pre deti, aj niečo pre premýšľavých dospelých a aj pre tých, ktorí si radi okorenia Vianoce niečím vraždiacim. Premiéry v našich kinách predstavujú Juraj Malíček s Petrom Konečným, potrasú rukou víťazom Európskych filmových cien a prihodia k tomu nominácie na Zlaté glóbusy. Užite si nové vydanie Do kina

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.