La Gomera, Kalifornský sen a Takmer dokonalé tajomstvá (20.6.2020 21:05)
24:20
Podcast: Do kina

La Gomera, Kalifornský sen a Takmer dokonalé tajomstvá (20.6.2020 21:05)

20.06.2020
La Gomera, Kalifornský sen a Takmer dokonalé tajomstvá – v kinách sú k dispozícii tri novinky, viac nám o nich povedia Juraj Malíček s Petrom Konečným. Potrasú pravicou oslávenkyni Nicole Kidman pripomienkou jej najlepších hereckých výkonov a ponúknu nám veľké recenzie dvoch zvláštne výnimočných filmov o telesnosti: Trierovho Antikrista a Cronenbergov Crash. Užite si to :-)

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.