Nový Barabáš a profil oscarového režiséra Iñárritu (15.8.2020 21:05)
23:00
Podcast: Do kina

Nový Barabáš a profil oscarového režiséra Iñárritu (15.8.2020 21:05)

15.08.2020
Juraj Malíček s Petrom Konečným predstavujú všetky štyri novinky, od filmu Fatima, po láskavú slovenskú premiéru Letní rebeli. Prihodia tipy na zaujímavé filmy s náboženskou témou a rozhodne to nebude len o Umučení Krista. Alejandro González Iárritu má na konte zbierku skvelých filmov, tak spomenú tie, ktoré sa rozhodne oplatí vidieť. Poďte Do kina s Rádiom Slovensko!

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.