Nový Pinocchio aj nová Mulan (5.9.2020 21:05)
23:16
Podcast: Do kina

Nový Pinocchio aj nová Mulan (5.9.2020 21:05)

05.09.2020
Nový Pinocchio aj nová Mulan. Filmy s parádnou výpravou kraľujú novinkám, o týždeň bude v Piešťanoch kraľovať MMF Cinematik s niekoľkými mimoriadnymi úlovkami. Povieme si, čo na Cinematiku uvidíte, Juraj Malíček s Petrom Konečným sa venujú aj filmotvorbe Roberta Benigniho a veľkú recenziu si vyslúžil mysteriózny triler Old Boy, u nás v tej originálnej verzii z roku 2003. Poďte Do kina s Rádiom Slovensko.

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.