Undine, Nightlife ale aj seriál The Undoing (12.12.2020 21:05)
24:40
Podcast: Do kina

Undine, Nightlife ale aj seriál The Undoing (12.12.2020 21:05)

12.12.2020
Undine, Nightlife ale aj seriál The Undoing. Stojí The Undoing (Mala si to vedieť) naozaj za to? Prvá epizóda mala tri milióny divákov, poslednú fanúšikovia poriadne skritizovali. Seriál Mala si to vedieť prevetrajú Juraj Malíček s Petrom Konečným. V kinách je 5 premiér, nie len nový Liam Neeson ale aj skvelá Petzoldova Undine. K tomu vás zasypú snehom v tipoch na lyžiarske filmy a pripomenú nám, aký je Stratené v preklade, výborný film. Poďte Do kina s Rádiom Slovensko.

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.