Ako dostať deda z domu? ... alebo radšej ... Kým sa skončí leto? (19.9.2020 21:05)
24:59
Podcast: Do kina

Ako dostať deda z domu? ... alebo radšej ... Kým sa skončí leto? (19.9.2020 21:05)

19.09.2020
Ako dostať deda z domu alebo radšej Kým sa skončí leto? Na výber je ešte experimentálny dokument FREM a scifíčko Malý Joe. Predstavíme vám podrobnejšie všetky novinky, vyberieme drahokamy z tých 122 dvoch filmov a seriálov, kde si zahral Robert De Niro, a doprajeme si pár úvah na tému, či je žáner komédie vo veľkej kríze, alebo sa mu len trochu nedarí...to všetko ponúka filmový týždenník Do kina s Jurajom Malíčkom a Petrom Konečným.

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.