Premyslené, rafinované, kvalitné filmy o zločine (18.4.2020 21:05)
21:43
Podcast: Do kina

Premyslené, rafinované, kvalitné filmy o zločine (18.4.2020 21:05)

18.04.2020
Premyslené, rafinované, kvalitné filmy o zločine. Juraj Malíček a Peter Konečný hovoria o tých najzaujímavejších, ponúkajú trochu vzruchu s filmami, ktoré súvisia s lietaním, a nebude to len o letoch katastrofických. Majú pripravené aj chuťovky: 7 a pol hodinové Satanské tango a 4 a štvrť hodinový majstrovský kúsok Vtedy v Amerike. Poďte s nami Do kina!

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.