31. Sťažovať sa na nepríjemných dôchodcov, ktorí sa nedokážu aj tak zmeniť?
16:36
Podcast: Dilemy

31. Sťažovať sa na nepríjemných dôchodcov, ktorí sa nedokážu aj tak zmeniť?

06.06.2017
V podcaste Dilemy z dielne MONO.sk diskutujeme o každodenných problémoch, ktoré trápia vás i nás. Pošlite nám tie svoje na otazky@mono.sk. V tomto diele podcastu sme diskutovali o týchto otázkach: • Kolega používa rasistické slová alebo narážky, napríklad hovorí o Rómoch ako pričmudených. Prekáža mi to, ale neviem, aká je primeraná reakcia na takéto výroky. • Už párkrát sa mi stalo, že som išla do nejakej firmy a napríklad na recepcii je starší človek, zjavne dôchodca, ktorý si takto privyrába. Občas sú veľmi nepríjemní a mám chuť sa na nich sťažovať, ale nerobím to preto, lebo viem, že privyrobiť si k dôchodku im pomôže a mrzelo by ma, ak by som im mohla spôsobiť vyhadzov, a zároveň viem, že historicky tie služby u nás nemali vysokú úroveň a na to sú zvyknutí a oni sa už zmeniť nedokážu. Mám sa na nich sťažovať, alebo nie? • O mesiac mám nastúpiť do novej práce, v starej som už podal výpoveď. Medzitým som dostal ale ponuku z ďalšej práce, ktorá by mala začať o tri mesiace. Dva mesiace po nástupe do novej práce z nej teda odídem. Ak by som im to prezradil, dva mesiace by som zrejme ostal bez práce, ak im to nepoviem, nie je to taktiež veľmi fér voči nim. Ako sa zachovať? Diskutovali: Anna Remišová, Fero Paulíny, Veronika Pizano Produkcia: Veronika Pizano Hudba a strih: Marián Jaslovský Štúdio: http://jaslovsky.sk Podcast Dilemy vám prinieslo http://www.MONO.sk

Podcast Dilemy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.