Marketingové digiTALKy: B2B marketing
58:50

Marketingové digiTALKy: B2B marketing

26.02.2021

Hľadáš spôsob ako nastaviť efektívnu B2B stratégiu? Chceš vedieť, ktoré formy propagácie sú najúčinnejšie pre tvoje podnikanie? Aké trendy a postupy ti prinesú nových business partnerov? V čom sa B2B líši od B2C a naopak, ktoré marketingové nástroje sú vhodné pre obe formy? 

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy

Tento týždeň bude naším hosťom Juraj Sasko, ktorý pôsobí ako Partner v agentúre Visibility, ktorá má aktuálne viac ako 70 zamestnancov a pobočky v 2 krajinách. 

Juraj je jedným zo zakladajúcich členov ADMA - asociácie digitálnych marketingových agentúr, kde bol niekoľko rokov aj na pozícii Podpredsedu správnej rady. Je aktívny aj v oblasti vzdelávania, a to ako externý lektor Google na Slovensku a v ČR. Pravidelne prednáša na konferenciách, vzdelávacích podujatiach a prispieva do odborných časopisov. V roku 2009 založil agentúru Visibility.

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.