Marketingové digiTALKy: Ako naštartovať svoje podnikanie
54:38

Marketingové digiTALKy: Ako naštartovať svoje podnikanie

15.03.2021

Chceš sa pustiť do nového podnikania/projektu, ale nie si istý či je na to správny čas?🤔 Aké kroky by si mal podniknúť, predtým ako investuješ peniaze? Chceš vedieť, ktoré princípy a postupy v podnikaní fungujú a dokážu ti pomôcť k úspechu? 🤖 Chceš vedieť ako rozbehnúť firmu doslova z vlastnej obývačky? Ako správne uchopiť marketing, aby minuté peniaze priniesli aj požadované výsledky? 🧐

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy. 💬

🤳 Tento týždeň bude naším hosťom Jakub Čech, ktorý je zakladateľom a CEO reklamno-marketingovej agentúry daren&curtis.

Jakub má viac ako 10-ročné skúsenosti s marketingom, obchodovaním a budovaním značiek. V agentúre sa venovali klientom ako Lenovo, Medusa Group alebo Sygic. Okrem toho sa Jakub venuje aj marketingovým konzultáciám pre startupy a začínajúce firmy.

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.