Marketingové digiTALKy: Psychológia v marketingu
01:21:07

Marketingové digiTALKy: Psychológia v marketingu

15.06.2021

Chceš vedieť ako využiť psychológiu v marketingu, aby si dosahoval lepšie výsledky? Ako spotrebitelia reagujú na rôzne cenové balíčky? Čo motivuje zákazníkov, aby neprešli ku konkurencii? Ako môžeš presvedčiť návštevníka e-shopu ku kúpe vďaka popisu produktu? Ako využiť psychológiu na landing page alebo v e-mail marketingu?

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy.

Tento týždeň bude naším hosťom Oliver Jakubík, ktorý pôsobí ako odborný konzultant v oblasti osobného rozvoja a rozvoja značky.

Od roku 2008 pomáha firmám, manažérom a podnikateľom v oblastiach ako sú HR marketing a budovanie autentickej a profesionálnej osobnej a podnikateľskej značky. Svoje vedomosti odovzdal viac ako 7 000 účastníkom školení a prednášok. Pôsobí aj ako lektor na Digitálnej Univerzite.

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.