DIGITALKY 25/2020 - Motorola RAZR 5G, Galaxy Note 20, hodinky Huawei Watch GT2e
01:05:27
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 25/2020 - Motorola RAZR 5G, Galaxy Note 20, hodinky Huawei Watch GT2e

02.10.2020

Čaute, Rišo z Fony.sk a Alžbetka z HNonline.sk si v ďalšom dieli Digitálok pokecajú o Motorola Razr 5G, o nových Samsungoch Galaxy S20 FE, Note 20 a prebehneme aj dojmy zo smart hodiniek Huawei Watch GT2e. Ďakujeme, že nás sledujete či počúvate :) 

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.