DIGITALKY 20/2020 - Samsungy série Note 20, Galaxy Watch 3, Pixel 4a, OnePlus Nord, Mi Band 5 a iné
48:56
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 20/2020 - Samsungy série Note 20, Galaxy Watch 3, Pixel 4a, OnePlus Nord, Mi Band 5 a iné

07.08.2020

Ahojte, je tu Rišo z Fony.sk a Alžbetka z HNonline.sk :) Dnes preletíme všetky novinky z uplynulých dní, teda povieme pár slov o nových Samsungoch série Note 20, Galaxy Watch 3, Pixel 4A, OnePlus Nord, Mi Band 5 a chýbať nebude ani vyhlásenie víťazov. Ďakujeme, že nás sledujete :)

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.