DIGITALKY 6/2020 - Odpovede na vaše smartfónové a hodinkové dilemy, OnePlus 8 a iné
51:43
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 6/2020 - Odpovede na vaše smartfónové a hodinkové dilemy, OnePlus 8 a iné

16.04.2020

Čaute, tu je Rišo z Fony.sk a Alžbetka z Hospodárskych novín. Dnes máme pre vás poradňový špeciál. Životné rady nečakajte, ale o smartfónoch vám čo-to poradíme. Vyjadríme sa aj k pár smart hodinkám a prebehneme aj novú ponuku O2.

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.