DIGITALKY 14/2020 - Xperia Arc, Galaxy S10 Lite, Rišov outlet a iné
50:45
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 14/2020 - Xperia Arc, Galaxy S10 Lite, Rišov outlet a iné

17.06.2020

Čaute, Rišo z Fony.sk a Alžbetka z HNonline.sk opäť prebrali to, čo ich počas celého týždňa trápilo :D Teraz sa cítia lepšie a dúfame, že aj vy :D Zaspomínajte si na Sony Xperia Arc, povieme si o skúsenostiach s točením a fotením z mobilov a kopu ďalšíc vecí. 

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.