DIGITALKY 27/2020 - Nové iPhony série 12, OnePlus 8T vs. Galaxy S20 FE
01:16:20
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 27/2020 - Nové iPhony série 12, OnePlus 8T vs. Galaxy S20 FE

17.10.2020

Vítame vás pri ďalšom dieli podcastu DIGITALKY. Opäť v zostave Rišo z Fony.sk a Alžbetka z HNonline.sk. Dnes to bude o novom OnePlus 8T, Samsung Galaxy S20 FE a samozrejme, tramtarará, o nových iPhonoch série 12. Zatiaľ teoreticky :)

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.