DIGITALKY 8/2020 - Počúva nás Facebook a Google? Máte radi zahnuté displeje?
35:06
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 8/2020 - Počúva nás Facebook a Google? Máte radi zahnuté displeje?

06.05.2020

Čaute, Rišo z Fony.sk a Alžbetka z HNonline.sk si zafilozofovali na tému odporúčaných reklám, zakrivených displejov a ich funkčnosti, údajnej škodlivosti 5G a potreby zoomovania pri fotení. Ďakujeme za vaše (od)počúvanie! :)

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.