DIGITALKY 13/2020 - Motorola Edge+, nový telefón od Escobara a iné
56:28
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 13/2020 - Motorola Edge+, nový telefón od Escobara a iné

11.06.2020

Rišo z Fony.sk a Alžbetka z Hospodárskych novín sa opäť zarozprávali a aj poodbáčali :) Dnes sa dozviete prvé dojmy z Motorola Edge+, trochu opíšeme držiak na mobil z iPshop.sk a povieme niečo aj o produktoch Apple. Ďakujeme vám za odber a počúvanie :)

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.