DIGITALKY 7/2020 - Mažete si staré kontakty? Čo si myslíte o iPhone SE? Ako fotia top smartfóny?
51:10
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 7/2020 - Mažete si staré kontakty? Čo si myslíte o iPhone SE? Ako fotia top smartfóny?

29.04.2020

Čaute, ďalší podcast od Riša z Fony.sk a Alžbetky z Hospodárskych novín. Porozprávali sme sa o kvalite fotiek z Huaweiu, prebrali sme nový iPhone SE a načali sme aj tému Motorola Edge+, ktorú dokončíme nabudúce, aby to nemalo dve hodiny :)

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.