DIGITALKY 19/2020 - Test hlasových asistentov, vodeodolné púzdra, hodinky Moto 360 v skratke
52:52
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 19/2020 - Test hlasových asistentov, vodeodolné púzdra, hodinky Moto 360 v skratke

28.07.2020

Čaute všetci, dnes pokecajú Rišo z Fony.sk a Alžbetka z HNonline.sk na tému hlasových asistentov od Google a Apple, Rišo v priamom prenose vyskúša odolnosť puzdier voči vode a Alžbeta porozpráva dojmy z testu hodiniek Moto 360 tretej generácie. Ďakujeme, že nás počúvate, ste skvelí!

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.