DIGITALKY 10/2020 - Nové telefóny od Google, sterilizátor smartfónov a poradňa
39:44
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 10/2020 - Nové telefóny od Google, sterilizátor smartfónov a poradňa

21.05.2020

V dnešnom podcaste sa Rišo z Fony.sk a Alžbetka z Hospodárskych novín porozprávajú o telefónoch Google Pixel, skúsia sa zodpovedať vaše smartfónové dilemy. A to najdôležitejšie - podcast Digitálky má nového sponzora iPshop.sk, od ktorého vám predstavíme sterilizátor smartfónov. 

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.