DIGITALKY 29/2020 - iPhone 12 Pro, Mate 40 Pro a kopec iných vecičiek
01:02:40
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 29/2020 - iPhone 12 Pro, Mate 40 Pro a kopec iných vecičiek

07.11.2020

Ahojte. Dnes vám Alžbetka z HNonline.sk a Rišo z Fony.sk porozprávajú o tom, ako točili DIGITALKY na dvakrát :D Ale tiež povedia o dojmoch z dvoch nadupaných noviniek s cenovkou nad tisíc eur. Vďaka nášmu partnerovi iPshop.sk vám nielen ukážeme aj ochranné kryty na iPhone, ale opäť vyžrebujeme aj majiteľa 10-eurovej poukážky do tohto eshopu.

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.