DIGITALKY 18/2020 - JBL Flip 5, meranie cyklistiky hodinkami a iné
01:00:03
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 18/2020 - JBL Flip 5, meranie cyklistiky hodinkami a iné

22.07.2020

Po týždni sú tu opäť DIGITALKY v podaní Riša z Fony.sk a stáleho hosťa Alžbetky z Hospodárskych novín. Dnes si vypočujete najdlhšie očakávanú recenziu reproduktorov JBL, pokecáme o najlepších smart watch appkách na bicyklovanie a vyžrebujeme opäť výhercu poukážky od nášho sponzora iPshop.sk 🙂

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.