DIGITALKY 32/2020 - Galaxy Buds Live, iPhone 12, nový Snapdragon, top appky
01:21:50
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 32/2020 - Galaxy Buds Live, iPhone 12, nový Snapdragon, top appky

06.12.2020

Tak sme tu zas! Alžbetka z HNonline.sk a Rišo z Fony.sk. Máme dobrú náladu, tak ju snáď prenesieme aj na vás. A popri tom spomenieme zopár noviniek zo sveta smartfónov aj našich biednych životov :D (to vraví Rišo, pozn.red.:D) Tešíme sa na vaše komentáre, jeden ako vždy vyžrebujeme a odmeníme poukážkou do iPshop.sk. 

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.