DIGITALKY 12/2020 - Tipy na appky na výlety, geocaching, iPhone SE po druhé, poradňa
52:01
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 12/2020 - Tipy na appky na výlety, geocaching, iPhone SE po druhé, poradňa

05.06.2020

Ahojte, Rišo z Fony.sk a Alžbetka z Hospodárskych novín vás v mierne chaotickej štruktúre opäť prevedú niekoľkými novinkami či dojmami z testov nových zariadení. Ak chcete zájsť na výlet, povieme vám o niekoľkých aplikáciách a opäť vám skúsime poradiť pri vašich telefonických dilemách :) 

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.