DIGITALKY ŠPECIÁL: Marek zo Samsungu odpovedal na kopec našich otázok o novinkách
01:40:56
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY ŠPECIÁL: Marek zo Samsungu odpovedal na kopec našich otázok o novinkách

25.08.2020

Tak sme opäť tu. Alžbetka z HNonline.sk a Rišo z Fony.sk si do debaty zavolali Mareka Pažického zo Samsungu. My sme mali veľa otázok a Marek mal zase veľa fundovaných odpovedí. Išli sme do toho vo forme voľného pokecu, snáď vás to bude baviť - má to 1:40 min! :D 

*podcast vznikol v spolupráci so Samsungom

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.