DIGITALKY 17/2020 - Dvojročná vlajková loď vs. nová stredná trieda, Pixel 4 XL, LG Dual screen
59:08
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 17/2020 - Dvojročná vlajková loď vs. nová stredná trieda, Pixel 4 XL, LG Dual screen

12.07.2020

Ahojte, Rišo z Fony.sk a Alžbetka z Hospodárskych novín vám povedia ako dopadli testy Google Pixel 4 XL, LG Velvet s Dual Screen a budú sa venovať téme, či si vybrať staršiu vlajkovú loď alebo novú strednú triedu. Inak, Rišovi sa podarilo poriadne poškriabať hodinky Honor. 

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.