DIGITALKY 28/2020 - Huawei Mate 40 Pro, OnePlus 8T, Galaxy S20 FE a iné
01:19:20
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 28/2020 - Huawei Mate 40 Pro, OnePlus 8T, Galaxy S20 FE a iné

25.10.2020

Ahojte, Rišo z Fony.sk a Alžbetka z HNonline.sk opäť preberú pár nových tém a aj všeličo úplne odveci. Čaká vás bohaté vydanie o nových Huaweioch série Mate 40, o vzniku firmy OnePlus a telefóne OnePlus 8T, o Samsungu Galaxy S20 FE, hodinkách Huawei Watch GT2 Pro aj náramku Galaxy Fit 2. S nami sa nudiť isto nebudete :D 

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.