DIGITALKY 2/2020 - Zašlá sláva HTC, testy hodiniek, herné rekordy
31:15
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 2/2020 - Zašlá sláva HTC, testy hodiniek, herné rekordy

06.04.2020

Ahojte, zase sme tu - Rišo z Fony.sk a Alžbetka z HNonline.sk. Ak vám vadilo, že si skáčeme do rečí v predošlých dieloch podcastu Digitalky, máme super správu! Dnes nahrávame cez telemost, takže si budeme konečne disciplinovne odpovedať. Príjemné počúvanie!

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.