N2: Morská biologička: Delfín je spoločenské zviera, ale to neznamená, že je automaticky náš kamarát
41:21

N2: Morská biologička: Delfín je spoločenské zviera, ale to neznamená, že je automaticky náš kamarát

30.06.2021

Kristína Kocáková študovala hlbokomorské živočíchy, ktoré sa musia vyrovnať s obrovským tlakom vody. V rozhovore vysvetľuje, aká je pravdepodobnosť, že stretnete v Stredozemnom mori žraloka, ako sa správať na dovolenke pri mori zodpovedne a prečo sa niektoré slimáky sa pred tlakom v hlbočine chránia oceľovými ulitami.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.