Špeciálny podcast: Raj na zemi
34:41

Špeciálny podcast: Raj na zemi

26.09.2020
Rozhovor s režisérom Jarom Vojtekom a jeho priateľom, reportérom Andrejom Bánom o ich filme Raj na zemi. Cestovali do Iraku, Gruzínska, Kosova a ďalších krajín, kde zaznamenali príbehy ľudí, ktorí prežili vojny, ale dokument v druhej rovine približuje aj osobný život fotografa.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.