Traja o športe #5: Filip Šebo, prvý diel - o futbale a peniazoch
31:33

Traja o športe #5: Filip Šebo, prvý diel - o futbale a peniazoch

07.12.2020
Filip Šebo ukončil futbalovú kariéru už ako 28-ročný, hoci ešte niekoľko rokov mohol slušne zarábať. Zastáva sa však napríklad Mareka Hamšíka či Vladimíra Weissa ml., ktorých motiváciou na hranie futbalu sú peniaze. Vypočujte si prvý diel ďalšej epizódy podcastu Traja o športe triatlonistu Richarda Vargu a športového reportéra Michala Červeného. V druhej časti podcastu, ktorú odvysielame čoskoro, Šebo porozpráva o tom, ako sa po ukončení kariéry futbalistu dal na triatlonovú dráhu. A to aj za pomoci Vargu.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.