Diskusia: Ako vybrať najlepšieho generálneho prokurátora?

23.06.2020
Premiér a prezidentka sa nezhodnú, ako by sa mal vyberať nový generálny prokurátor. Môže ním byť sudca alebo advokát? Prečo je prokuratúra v takom zlom stave a ako je možné, že jej šéfa ovládal mafián Kočner?Vo veľkej debate Denníka N o prokuratúre budú diskutovali:1. časť• Eva Mišíková, bývalá prokurátorka, advokátka, členka Súdnej rady• Ján Šanta, prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry• Vasiľ Špirko, prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry2. časť• Mária Kolíková, ministerka spravodlivosti (Za ľudí)• Gábor Grendel, podpredseda parlamentu (OĽaNO)• Radovan Pala, advokát, poradca prezidentkyModeruje: Monika Tódová

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK