V ženskom rode: Karina Holešová: Starostkou som aj preto, lebo som ľuďom ponúkla vľúdnosť
55:45

V ženskom rode: Karina Holešová: Starostkou som aj preto, lebo som ľuďom ponúkla vľúdnosť

22.10.2020
Dvadsaťpäťročná Karina Holešová sa v komunálnych voľbách v roku 2018 stala najmladšou starostkou na Slovensku. Podľa nej najmä vďaka tomu, že počúvala, čo jej ľudia hovoria. "Snažila som sa vnímať úplne bežné veci. Pýtala som sa ich, čo by chceli v obci mať, čo im chýba, čo by chceli robiť inak. Myslím však, že hlavný dôvod, prečo som uspela je najmä to, že som ľuďom ponúkla vľúdnosť." Ako starostka v obci Hlboké nad Váhom v okrese Bytča sa momentálne venuje aj plánovaniu celoplošného testovania na COVID-19. Okrem toho sa tiež neúnavne snaží ľuďom vysvetľovať, že dlhoročné susedské spory a hádky nikam nevedú, a že je dobré zbavovať sa predsudkov.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.